Mały Kucharz

Wstęp do szycia - kurs podstawowy (5)

Opis zajęć

Przyrządzanie potraw może być świetną nauką, ale również przyjemnością i zabawą. Każdy warsztat dla dzieci jest pełen niespodzianek i nowych smaków. Podczas podróży kulinarnej poznają rodzime oraz egzotyczne smakołyki i potrawy. Dzieci mają okazje własnoręcznie przyrządzić potrawy, a później je zdegustować. Poznajemy tajniki kuchni oraz zasady dobrych obyczajów przy stole. W planie zajęć uwzględnione zostały również zagadnienia z zakresu higieny, organizacji pracy w kuchni, zdrowego odżywiania i odpowiedniej diety.

Prowadzący

Agnieszka Niziałek

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczony animator dziecięcy i instruktor – prowadzi zajęcia sensoryczne, DIY, warsztaty rysunku długopisem 3D dla dzieci w żłobkach, przedszkolach, szkołach i innych miejscach przyjaznych rodzinom.

Swoją przygodę z najmłodszymi rozpoczęła kilka lat temu w stadninie koni – podczas organizacji urodzin w siodle oraz pikników rodzinnych. Od tamtej pory praca z dziećmi stała się jej pasją.

Założycielka Dziecięcej Akademii Twórczości.

Prywatnie – szczęśliwa mama czterech synów, dwóch królików i psa 😉 Nie lubi się nudzić. Ma alergię na nudę i wiecznie szuka sobie nowych zajęć!