Komiks

Komiks

Zajęcia z komiksu to nauka rysunku, a w zasadzie ilustracji w konkretnej, komiksowej formie.

W przyjemny sposób można rozwijać swoje umiejętności manualne, nabywając dodatkowo sprawności w pisaniu, reżyserowaniu i montowaniu konkretnych historii.

Na zajęciach często pojawiają się elementy gier, zabaw i ćwiczeń, które są wstępem do zadania i pomagają zrozumieć pewne zagadnienia, lub po prosu rozwijają inne przydatne zdolności (spostrzegawczość, postrzeganie, rozróżnianie i wyrażanie różnych emocji, itp.) Jeśli chcesz rozwijać wyobraźnię, szukać form wypowiedzi w lapidarny sposób, dobrze się bawić w twórczej atmosferze… zapraszam na zajęcia z komiksu. 

Prowadzący

Beata Dyszkiewicz-Dziadak

Jest grafikiem, projektantem i pedagogiem. Pracuję od lat jako grafik, ilustrator, portrecista, karykaturzysta… Maluje i projektuje murale, ilustruje książki, robi wiele różnych rzeczy, by eksplorować nowe możliwości.

Jest magistrem sztuki (ASP w Krakowie) z wykształceniem pedagogicznym, zatem może łączyć pasję tworzenia z niepohamowaną potrzebą dzielenia się nabytą wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Farby olejne, to jej ulubione, często musi odłożyć na rzecz farb akrylowych, pisaków a czasem rysika w tablecie graficznym, ale w dalszym ciągu życie kręci się wokół tworzenia kształtów i kolorów.

Z otwartością dzieli się wiedzą i uczy wrażliwości artystycznej.

CENA ZAJĘĆ

Wejście jednorazowe: 50 zł
Opłata miesięczna: 160 zł

LOKALIZACJA I TERMIN