Malarstwo

Wstęp do szycia - kurs podstawowy (1)

Chcesz spędzić kreatywnie czas? Farby nie są Ci obce, albo są na tyle intrygujące by poznać ich możliwości i tajemnice bliżej? Masz potrzebę doskonalenia się w malarstwie? Myślisz o studiach artystycznych, liceum plastycznym? Zatem te zajęcia są dla Ciebie.

Sfumato, kolor lokalny, tenebryzm, dywizjonizm, monochromatyzm, pointylizm…i wiele innych terminów dotyczących malarstwa może stać się dla Ciebie oczywistych w doświadczalny sposób.

Prowadzący

Beata Dyszkiewicz-Dziadak

Jest grafikiem, projektantem i pedagogiem. Pracuję od lat jako grafik, ilustrator, portrecista, karykaturzysta… Maluje i projektuje murale, ilustruje książki, robi wiele różnych rzeczy, by eksplorować nowe możliwości.

Jest magistrem sztuki (ASP w Krakowie) z wykształceniem pedagogicznym, zatem może łączyć pasję tworzenia z niepohamowaną potrzebą dzielenia się nabytą wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Farby olejne, to jej ulubione, często musi odłożyć na rzecz farb akrylowych, pisaków a czasem rysika w tablecie graficznym, ale w dalszym ciągu życie kręci się wokół tworzenia kształtów i kolorów.

Z otwartością dzieli się wiedzą i uczy wrażliwości artystycznej.

CENA ZAJĘĆ

Wejście jednorazowe: 50 zł
Opłata miesięczna: 160 zł

LOKALIZACJA I TERMIN