Wstęp do szycia - kurs podstawowy (8)

Opis zajęć

Podczas warsztatów dzieci mogą stworzyć wszystko co jest im potrzebne. Wystarczy jedno narzędzie i niekończąca się wyobraźnia dzieci. Zaczarowany ołówek? Prawie… Warsztaty łączą ze sobą zajęcia plastyczne z nowoczesną technologią druku 3D. Idealny sposób na wzmocnienie umiejętności koncentracji, cierpliwości i planowania.

Zajęcia dedykowane dzieciom, które interesują się światem nowej technologii. Jest to niecodzienne urozmaicenie klasycznych form plastycznych. Dzięki rysunkowi 3D możemy rysować w powietrzu rozwijając umiejętności konstrukcyjne. 

CENA ZAJĘĆ

Wejście jednorazowe: 50 zł
Opłata miesięczna (4 zajęcia): 160 zł

LOKALIZACJA I TERMIN

Prowadzący

Agnieszka Niziałek

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczony animator dziecięcy i instruktor – prowadzi zajęcia sensoryczne, DIY, warsztaty rysunku długopisem 3D dla dzieci w żłobkach, przedszkolach, szkołach i innych miejscach przyjaznych rodzinom.

Swoją przygodę z najmłodszymi rozpoczęła kilka lat temu w stadninie koni – podczas organizacji urodzin w siodle oraz pikników rodzinnych. Od tamtej pory praca z dziećmi stała się jej pasją.

Założycielka Dziecięcej Akademii Twórczości.

Prywatnie – szczęśliwa mama trzech synów i trzech królików 😉 Nie lubi się nudzić. Ma alergię na nudę i wiecznie szuka sobie nowych zajęć!