Kursy dla dzieci w formie pozalekcyjnych zajęć dodatkowych

Prowadzimy cykliczne spotkania z dziećmi zazwyczaj z częstotliwością jeden raz w tygodniu. Posiadamy szeroki wachlarz kursów i warsztatów dla dzieci w każdym wieku.

Dla wygody uczniów zajęcia prowadzimy w salach szkoły w czasie zajęć świetlicowych lub zaraz po zakończeniu zajęć szkolnych.  Odpłatność za zajęcia może być zarówno po stronie szkoły, jak i rodziców.

Zajęcia w przedszkolu lub żłobku w ramach czesnego

Organizujemy kursy językowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe w przedszkolach i żłobkach, m.in. z rytmiki i tańca oraz warsztaty artystyczne. Przykładamy szczególną wagę do doboru nauczycieli, wybierając tylko tych, którzy łączą przygotowanie merytoryczne z umiejętnościami pedagogicznymi

Warsztaty kreatywne

Organizujemy wiele warsztatów kreatywnych dla dzieci m.in. malowanie toreb, tworzenie mydełek, czy malowanie piaskiem. Nasze warsztaty to nie tylko kreatywnie spędzony czas, ale również możliwość realizacji różnorodnych pomysłów artystycznych.

Warsztaty dostosujemy do wielkości grup oraz wieku dzieci. Prowadzone są w placówkach oświatowych, świetlicach i innych miejscach przez wykwalifikowaną kadrę.